Serwis Samsung Warszawa

serwis samsung warszawa, serwis telefonów samsung warszawa, serwis gsm warszawa

SERWIS SAMSUNG WARSZAWA

Profesjonalny Serwis Telefonów Samsung Warszawa

 

serwis samsung warszawa, serwis samsung galaxy warszawa, naprawa telefonów warsawa

Naprawa Telefonów Warszawa

Jesteśmy profesjonalnym pogwarancyjnym serwisem telefonów i smartfonów Samsung i Samsung Galaxy w Warszawie. Jeżeli masz do wymiany szybkę w telefonie lub masz problem z oprogramowaniem i wirusami zapraszamy do naszego serwisu w celu postawienia diagnozy, rozpoznania usterki, wyceny i naprawy urządzenia.

Co robimy?

  • wymiana szybki wyświetlacza w telefonie SAMSUNG / Samsung Galaxy
  • wymiana baterii
  • naprawa gniazda ładowania
  • naprawa wifi
  • wymiana obudowy
  • odzyskiwanie utraconych danych z telefonu
  • czyszczenie telefonu z zewnątrz
  • czyszczenie telefonu wewnątrz
  • czyszczenie telefonu ze złośliwego oprogramowania
  • naprawa oprogramowania 

 

Serwis Samsung Galaxy Warszawa

serwis gsm warszawa, wymiana szybki warszawa, serwis telefonów warszawa

 

Co nie co o telefonach Samsung:

SAMSUNG GALAXY S III

powstał w 2012 roku. Jego cena była wysoka, a najczęściej występujące problemy dotyczą przegrzewania się. Jego delikatna obudowa powoduje, że smartfon jest podatny na pęknięcia i zarysowania.

SAMSUNG GALAXY S III mini

rozpoczął swoje istnienie od 2012 roku. Można go było kupić w średniej granicy cenowej. Jego poważniejsze awarie dotyczą mało wydajnych podzespołów, przez które telefon często się zacina. Należy dodać, że urządzenie ma również problemy z zasięgiem w pomieszczeniach.

SAMSUNG GALAXY S4

widnieje na rynku od 2013 roku. Sprzedawany był on w dość wysokiej cenie.  Jego użytkownicy skarżą się między innymi na niestabilność, przegrzewanie, nie wykrywanie ładowarki, pękanie szkiełka aparatu. Dodatkowo zaobserwowano, że po kilku miesiącach działania czas pracy akumulatora skrócił się.

SAMSUNG GALAXY S5

powstał w 2014 roku. Jego cena również była dość wysoka. Smartfon charakteryzował się wymiennym akumulatorem oraz plastikową obudową. Największe problemy dotyczą wydajności i odpadającej zaślepki, która gwarantuje wodoszczelność portu microUSB. Dodatkowo zaobserwowano, że lakier na telefonie szybko się zdziera, a jego obudowa często trzeszczy.

SAMSUNG GALAXY S5 mini

to mniejsza i tańsza wersja swojego poprzednia. Powstał on w roku 2014. Zaliczany był do średniej półki cenowej.  Największe awarie dotyczą wolnej pracy, konieczności resetowania oraz słabego akumulatora.

SAMSUNG S6

trafił na rynek w 2015 roku. Jego cena zaliczana była do wysokich. Użytkownicy smartfona zaobserwowali, że telefon ma mało wydajny akumulator, jest wrażliwy na obicia i traci ostrość aparatu podczas wykonywania zdjęć. Dodatkowo zauważono, że  w urządzeniu bardzo wolno działa czytnik linii papilarnych.

SAMSUNG GALAXY NOTE

2został wyprodukowany w 2012 roku. Jego cena była dość wysoka. Model ten nie posiada wielu wad, bowiem cieszy się on wystarczającą funkcjonalnością. Jedyny mankament dotyczy wrażliwej ramki urządzenia, w której ściera się lakier.

SAMSUNG GALAXY NOTE 4

powstał dwa lata po premierze swojego poprzednika. Jego cena również była wysoka. Telefon jest oceniany zadowalająco. Jedyne problemy dotyczą mocy akumulatora, która z upływem czasu słabnie.

SAMSUNG GALAXY CORE PRIME

 swoją premierę miał w 2014 roku. Zaliczany był do średniego, lecz niższego zakresu cenowego. Obserwuje się częste awarie występujące po stronie przegrzewania się. Ponadto urządzenie czasami przestaje reagować na dotyk.

SAMSUNG GALAXY TREND PLUS

także powstał w 2014 roku. Model kwalifikował się do niskiej granicy cenowej. Dostrzeżono, że telefon po kilku miesiącach użytkowania niestety traci na swojej wydajności.

SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME

 swoją karierę zapoczątkował w roku 2014.Jego cena była zaliczana do średnich. Ogólnie telefon oceniany jest całkiem dobrze. Właściciele smartfona najczęściej narzekają na mało dokładny sygnał GPS, błędy systemowe, niereagowanie na dotyk, brak płynności swojej pracy.

SAMSUNG GALAXY A5

wyprodukowany był w 2015 roku. Posiadał on średnią, lecz nieco podwyższoną cenę. Jego jedyny mankament to niedokładne i zwolnione działanie sygnału GPS.

SAMSUNG GALAXY ACE 4

powstał w 2014 roku. Jego cena oscylowała w granicach średniego poziomu. Użytkownicy tego modelu telefonów zaobserwowali, że w urządzeniach występują wadliwe wejścia słuchawkowe  oraz delikatna, podatna na zarysowania obudowa.

 

Serwis Telefonów Samsung Warszawa

serwis gsm warszawa, serwis telefonów warszawa

Serwis GSM Warszawa

 

Serwis Samsung Warszawa