Serwis SONY Warszawa

serwis sony warszawa, naprawa sony xperia warszawa

Serwis SONY Warszawa

Serwis Telefonów SONY XPERIA Warszawa

 

 

serwis sony warszawa, serwis telefonów sony warszawa

 

Co robimy?

  • wymiana szybki wyświetlacza w telefonie SONY/ SONY XPERIA
  • naprawa oprogramowania 
  • odzyskiwanie utraconych danych z telefonu
  • wymiana baterii
  • naprawa lub wymiana gniazda ładowania
  • naprawa wifi
  • wymiana obudowy telefonu
  • czyszczenie telefonu z zewnątrz
  • czyszczenie telefonu wewnątrz
  • czyszczenie telefonu ze złośliwego oprogramowania

 

Serwis Telefonów komórkowych warszawa

SONY XPERIA Z1miał swoją premierę w 2013 roku.Koszt urządzenia był dość wysoki.  Model XPERIA Z1 charakteryzuje się dość dobrymi podzespołami. Wśród jego wad występuje między innymi przegrzewanie się telefonu oraz niespodziewane wyłączanie się urządzenia, które następuje pod wpływem większego obciążenia.

SONY XPERIA Z również powstał w 2013 roku. Jego zakres cen także był wysoki. Użytkownicy telefonu bardzo narzekają na nagrzewanie się urządzenia oraz na pękanie ekranów, które nie następuje pod wpływem upadku, lecz samoistnie.

SONY XPERIA Z3widnieje na salonach od 2014 roku. Charakteryzował się on wysoką ceną. Mimo, że model pracuje bez zarzutu to jednak zaobserwowano w nim, że smartfon potrafi sam się resetować. Do wad estetycznych zaliczono lekkie wyginanie się obudowy urządzenia.

SONY XPERIA Z3 COMPACT także powstał w 2014 roku i również charakteryzowała go wysoka cena. Model jest jednym z ostatnich smartfonów, który pracował na Androidzie. Posiada on małą przekątną ekranu. Mimo, że jest dobrym jakościowo telefonem to można
w nim zauważyć dość istotną wadę, która dotyczy konieczności wymiany zaślepki microUSB. Fakt ten wynika z tego, że pod zaślepką często zbiera się brud, który niestety zakłóca jej działanie.

SONY XPERIA Z5 zaistniał w 2015 roku. Jego granice cenowe były również wysokie. Telefon działa pod kontrolą Snapdragona 810, który jest bardzo krytykowany, z uwagi na jego szybkie przegrzewanie się. Dodatkowo na minus oceniono także krótki czas pracy urządzenia.

SONY XPERIA T3 swoją premierę odbył w 2014 roku. Kwalifikował się on do średniej półki cenowej. Samo działanie smartfona jest oceniane jako pozytywne. Jedyne zastrzeżenia dotyczą przegrzewania się, rozklejania się obudowy oraz mało wytrzymałej ścianki bocznej telefonu.

SONY XPERIA E4 powstał w 2015 roku. To pierwszy smartfon Sony, który posiadał dość niską cenę. Niestety jego koszt odbił się na jakości sprzętu, bowiem właściciele telefonu zaobserwowali, że urządzenie czasem gubi zasięg, często się zawiesza oraz samoczynnie wyłącza działające aplikacje. Do kolejnych usterek możemy zaliczyć zaburzenia łączności
w wejściu minijack, nie reagowanie ekranu na przycisk blokady oraz odpadanie napisu Sony
z obudowy.

SONY XPERIA M2 widnieje od 2014 roku. Zaliczany był do średniej półki cenowej. Mimo, ze marka Sony cieszy się dużym zaufaniem, to jej klienci narzekają na produkty firmy ze średniego i niższego przedziału cenowego. W modelu M2 klienci chwalą sobie sprawnie pracujący system Android. Jedyne zastrzeżenia dotyczą małej ilości wbudowanej pamięci, nagrzewania się, spowolnionego działania pod wpływem wysokich temperatur. Co więcej, zaobserwowano, że w smartfonie często urywa się zaślepka od karty microSD oraz kart SIM oraz zauważono, że na wyświetlaczu pojawia się plama, która powstaje pod wpływem puszczającego kleju.

SONY XPERIA L pojawił się w 2013 roku.Kwalifikowany był, jako smartfon o średnim zakresie cen. Najczęstsze problemy dotyczyły nagrzewania, delikatnej obudowy, braku ostrości wykonywanych zdjęć, małej ilości pamięci wewnętrznej oraz wolno pracującego interfejsu który resetował urządzenie i zaburzał jego działanie.

SONY XPERIA E1 na rynku istnieje od 2014 roku. Jego zakres cen był niski. Telefon posiada bardzo mały wyświetlacz. Właściciele sprzętu często narzekają na małą pamięć RAM (512 MB), odpadający napis Sony, czasowe zawieszanie telefonu i jego brak reakcji na dotyk.

SONY XPERIA M4 AQUA powstał na rynku w 2015 roku. Kwalifikował się on do średniej półki cenowej. Charakteryzuje się on wodoszczelną obudową. Jedyny problem, jaki zaobserwowali jego użytkownicy dotyczy często psującego się wejścia słuchawkowego.

Serwis Telefonów SONY Warszawa

 

 

 

Serwis gsm warszawa

serwis gsm warszawa, wymiana szybki warszawa, serwis telefonów warszawa